اقدامات قبل از جراحی گوش

نکات و اقدامات قبل از جراحی گوش

اقدامات قبل از جراحی گوش : قبل از آن که بیماران تصمیم به انجام جراحی زیبایی گوش بگیرند باید اطلاعات خود را در این باره افزایش دهند ، جراحی گوش به دلایل متفاوتی انجام می گیرد و افراد از انجام آن اهداف گوناگونی دارند.

جراحی گوش با اهدف درمانی و زیبایی انجام می شود ، احتمال اینکه اشخاص در طول زندگی شان دچار آسیب دیدگی در ناحیه گوش شوند بسیار زیاد است یا این که ممکن است به طور مادرزادی دچار نواقصی در گوش باشند.

جراح گوش می تواند با انجام جراحی گوش تمام نواقص های گوش را از بین ببرد.

در حین انجام جراحی زیبایی گوش ، پزشک می تواند مشکلات متفاوت گوش را هم چون برآمدگی ، نامتقارنی ، برجستگی ، بزرگی گوش و غیره را بر طرف کند و سبب افزایش اعتماد به نفس فرد شود.

بیماران جهت دریافت بهترین نتیجه از جراحی گوش باید اطلاعات لازم در رابطه با اقدامات قبل از جراحی گوش را داشته باشند به همین علت ما در این مقاله مهم ترین نکات قبل از جراحی گوش را بیان خواهیم کرد.

اقدامات قبل از جراحی گوش

مراقبت های قبل از جراحی گوش

  • افرادی که تصمیم به انجام جراحی گوش گرفته اند پیش از انجام جراحی نباید داروهای ضد التهابی استفاده کنند چرا که مصرف این داروها سبب رقیق شدن خون شده و احتمال خونریزی در حین عمل گوش را افزایش می دهد ؛ جهت اطمینان بیشتر بهتر است بیماران از پزشک معالج خود لیست داروهایی که نباید قبل از جراحی گوش استفاده کنند را بگیرند.
  • بیماران باید از مدتی قبل از جراحی گوش از استعمال سیگار و قلیان اجتناب کنند چرا که مصرف دخانیات قبل از عمل گوش سبب کاهش اکسیژن در عروق خونی بیمار شده و عمل گوش را با مشکل مواجه می کند.
  • در صورتی که شما در گذشته مبتلا به بیماری خاصی بوده اید حتما پزشک معالج خود را از این موضوع آگاه کنید و هم چنین تمامی سوابق پزشکی خود را در اختیار جراح گوش قرار دهید.
  • در صورتی که جراح گوش برای شما داروی خاصی تجویز کرد حتما قبل از جراحی گوش آن ها را به طور منظم مصرف کنید.
  • بیماران در روز جراحی گوش باید ناشتا باشند به همین علت بهتر است آن ها شب قبل از جراحی گوش غذایی سبک میل کرده و از 8 ساعت قبل از عمل گوش از خوردن و آشامیدن خودداری کنند .
  • بهتر است بیماران قبل از عمل گوش استحمام کنند تا اگر بعد از جراحی گوش استحمام  برای شان مشکل بود به حمام نیازی نداشته باشند.​
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button