بهترین جراح بینی کرج

بهترین جراح بینی کرج کیست ؟

جراحی بینی یکی از حساس ترین و پیچیده ترین عمل های بینی محسوب می شود که برای انجام آن داشتن دقت عمل ، ظرافت و تجربه بالا اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع انتخاب بهترین جراح بینی کرج بسیار مهم بوده و مهارت بالای جراح بینی رابطه مستقیمی با نتیجه جراحی بینی خواهد داشت.

بهترین جراح بینی کرج

علی رغم اینکه جراحی بینی باید در نهایت دقت انجام شود ، اما در اغلب موارد انجام این جراحی ضروری نیست ، بنابراین افراد از وقت کافی برای تحقیق و جستجو در این باره برخوردار هستند.

متاسفانه در برخی موارد که افراد به پزشک کم تجربه مراجعه می کنند ، دچار عوارض جانبی شده یا نتیجه عملشان دلخواه نیست. در این شرایط مجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی می شوند که هم پیچیده تر بوده و هم هزینه آن بسیار بیشتر می باشد.

در ادامه شما را با برخی از ویژگی های یک جراح بینی خوب و با تجربه آگاه می سازیم تا با آگاهی بیشتر اقدام به انتخاب بهترین جراح بینی کرج فرمایید.

ویژگی های بهترین جراح بینی کرج

 • جراح بینی خوب باید به انواع روش های جراحی بینی مسلط باشد و نتایج خوبی برای افرادی که دارای بینی گوشتی یا استخوانی هستند به ارمغان بیارود.
 • یک جراح بینی خوب صبور بوده و با برخوردی خوش به تمام سوالات بیماران خود پاسخگو می باشد.
 • بهترین جراح بینی وجدان کاری داشته و بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود رضایت و سلامت بیمار را در نظر می گیرد.
 • در برخی موارد جراحان تنها به ظاهر بینی توجه داشته و تنفس بیمار را در نظر نمی گیرند ، اما جراح بینی خوب علاوه بر ظاهر به تنفس بیمار نیز توجه می کند.
 • جراح بینی موظف است بیماران خود در جریان اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی قرار دهد تا با رعایت آن ها بهترین نتایج را کسب کنند.
 • جراح بینی با تجربه با خلاقیت قادر به تصور نتیجه نهایی بوده و با آگاهی از علم زیبایی شناسی ، می تواند فرم بینی را متناسب با سایر اجزای صورت بیمار در بیاورد.
 • در شرایطی که بیمار انتظار نامعقولی از جراحی بینی دارد ، نسبت به متقاعد کردن وی اقدام می کند.
 • جراح بینی می تواند اعتماد بیماران خود را جلب کند تا فرد با آسودگی خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.

جناب دکتر فرید عطار ، متخصص گوش حلق و بینی ، یکی از بهترین جراحان بینی کرج بوده و نتایج بسیار ایده آلی برای بیماران خود به ارمغان می آورد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارهای ایشان ، به گالری تصاویر سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.

بهترین جراح بینی کرج

فاکتور های مهم برای داشتن جراحی بینی موفق

همه افرادی که اقدام به جراحی بینی می کنند تمایل دارند بهترین نتیجه را از جراحی کسب کنند. اگر فرد نتواند بینی خود را به دست یک جراح با مهارت و کاردان بسپارد نه تنها ممکن است از نتیجه عمل خود رضایت نداشته باشد بلکه ممکن است عوارض جبران ناپذیر و مشکلاتی در تنفس طبیعی او ایجاد شود و حتی مجبور به عمل مجدد بینی (عمل ترمیمی بینی) شود.

فاکتور هایی که می توانند احتمال یک عمل بینی خوب را افزایش دهند عبارتند از:

وضعیت سلامت جسمانی فرد

قبل از هر عمل جراحی باید وضعیت سلامتی بیمار توسط پزشک یا جراح بررسی شود. عمل بینی نیز از این قاعده مستثنی نیست. وجود برخی از بیماری ها در بدن فرد می تواند مشکلاتی را در هنگام جراحی بینی و پس از آن در فرایند بهبودی ایجاد کنند. بنابراین سلامت فرد نقش بسیار مهمی را در موفقیت عمل بینی دارد.

وضعیت سلامت روحی فرد

گرفتن تصمیم عمل بینی باید در شرایط ثبات روحی توسط فرد اتخاذ گردد و نباید به سبب وسواس فکری و افسردگی فرد اقدام به جراحی بینی کند. مشکلات روحی باعث می شوند فرد درک مناسبی از شرایط خود نداشته باشد و نتواند تصمیم درستی اتخاذ کند. چه بسا ممکن است بینی فرد نیاز به عمل جراحی نداشته باشد و یا فرد انتظارات غیر معقولی از عمل جراحی بینی داشته باشد.

وضعیت بینی و مشکلات آن

اینکه شما فرد مناسبی برای جراحی بینی هستید یا خیر توسط جراح تعیین می شود. ممکن است بینی شما علاوه بر جراحی زیبایی بینی دارای مشکلات درمانی باشد. جراح پس از معاینه بینی و بررسی ساختار و مشکلات آن تصمیم میگیرد که جراحی شما از چه روشی انجام شود. ممکن است عمل درمانی و زیبایی بینی به صورت همزمان در بینی شما انجام شود.

انتخاب بهترین جراح بینی

انتخاب یک جراح بینی کارآزموده بعد از سه فاکتور اول از مهم ترین فاکتور های موفقیت یک عمل بینی به حساب می آید. همانند دیگر جراحی ها، در جراحی بینی نیز کیفیت کار حرف اول را می زند. در صورتی که فرد در وضعیت سلامتی باشد و بینی او کاندیدای مناسبی برای جراحی باشد انتخاب یک جراح ماهر سبب می شود که بهترین نتیجه از عمل به دست آید. همچنین یک جراح بینی خوب می تواند با توجه به ساختار بینی پیشامد ها و عوارض بعد از جراحی بینی را پیش بینی نموده و تا حد امکان احتمال بروز مشکلات بعد از عمل بینی را کاهش دهد.

روش های انتخاب بهترین جراح بینی کرج

برای انتخاب جراح بینی خوب و کسب بهترین نتیجه از عمل بینی ، لازم است ابتدا به کمک روش های زیر بهترین جراح بینی را انتخاب نمایید :

 1. برای یافتن جراح بینی خوب ، می توانید از دوستان یا آشنایانتان پرس و جو کنید. به دنبال افرادی بگردید که قبلا سابقه جراحی بینی داشته اند ، و از نتیجه جراحی بینی خود رضایت کافی دارند.
 2. یکی دیگر از روش های یافتن جراح بینی خوب ، جستجو در اینترنت و فضای مجازی است. می توانید با جستجو در مرورگر های اینترنتی یا فضای مجازی ، بهترین کاندیداهای جراح بینی را انتخاب نمایید.
 3. در سایت و صفحات شخصی جراحان بینن انتخابی ، در خصوص سوابق ، مدارک و تجربیات آن ها تحقیق کنید و لیستی از جراحان بینی برگزیده ، تهیه کنید.
 4. همچنین با مراجعه به گالری تصاویر سایت و صفحه شخصی جراحان بینی ، می توانید نمونه کار های آن ها را ملاحظه نمایید.
 5. برای کسب اطلاعات بیشتر و گفتگوی حضوری با بیماران قبلی جراح ، و سنجیدن میزان رضایت آن ها از نتیجه جراحی بینی ، می توانید به مطب جراح بینی انتخابی مراجعه نمایید.
 6. در مطب جراح می توانید نمونه های عمل بینی قبلی او را ، از نزدیک مشاهده نمایید و به میزان مهارت جراح بینی و در نظر گرفتن چالش های بعد از جراحی بینی ، برای جلوگیری از برگشت نتایج عمل بینی توسط جراح ، پی ببرید.
 7. پس از انتخاب جراح بینی خوب ، برای بیان انتظارات و توقعات خود از نتیجه جراحی و معاینه بینی تان توسط جراح ، و آگاهی از نتیجه احتمالی جراحی بینی و توصیه های قبل و بعد از عمل ، حتما در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی شرکت نمایید.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button