Search
Close this search box.
drfaridattar.webp

هزینه جراحی بینی در کرج 1403

هزینه جراحی بینی چقدر است؟ آیا این هزینه تحت پوشش قرار دارد؟

یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین جراحی های زیبایی مربوط به بینی می‌باشد که امروزه خانم ها و آقایان از آن برای بهبود فرم بینی و ایجاد زیبایی و کاهش سایز استفاده می‌کنند. اما مسئله مهم این است که امروزه کمی میزان هزینه های این جراحی افزایش پیدا کرده است و به همین دلیل بسیاری از افراد به سمت این عمل زیبایی نمی‌روند و سعی دارند که با روش های غیر جراحی، فرم بینی خود را اصلاح کنند. اما هزینه جراحی بینی در کرج چقدر است؟ آیا می‌توان هزینه جراحی بینی در کرج را به صورت اقساطی پرداخت کرد؟ آیا هزینه عمل بینی در کرج بالای 20 میلیون تومان است؟ برای اینکه پاسخ این سوالات را دریابید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا میزان هزینه با جراح های مختلف در شهر کرج استان البرز را متوجه شوید.

تماس با دکتر فرید عطار

هزینه آزمایشات قبل از عمل بینی در کرج

قبل از انجام عمل زیبایی بینی در هر شهری، باید حتما آزمایشاتی انجام شود که خود دارای هزینه هستند. آزمایش خون قبل از جراحی بینی دارای تعدادی فاکتور است که به جراح بستگی دارد که چه تعداد از آن ها را نیاز داشته و تجویز کند. مقدار هزینه این آزمایش به تعداد فاکتور های قابل انجام آن بستگی دارد.

عمل بینی اقساطی در کرج

افراد بسیاری از نوجوانی به بعد رویای جراحی بینی دارند اما به دلیل هزینه های آن نمی‌توانند آن را تحقق دهند. امروز تعدادی از مراکز در کرج وجود دارد که عمل بینی اقساطی انجام می‌دهند اما درواقع شما نباید برای انجام این جراحی ریسک کنید. شما باید برای انجام این جراحی به دنبال بهترین جراح بینی در کرج باشید زیرا شما نمی‌توانید چندین دفعه مرتب به عمل بینی خود بپردازید و به همین دلیل بهتر است که در این زمینه ریسک نکنید. شما باید برای انتخاب جراح بینی خوب در کرج، تحقیقات لازم انجام دهید زیرا ممکن است که پزشکی کار مناسبی نداشته باشد اما میزان هزینه های آن بسیار بالا باشد به این معنا که شما نباید جراحان را از روی قیمت مقایسه کنید بلکه باید حتما نمونه کار ها را از نزدیک مشاهده کنید.

هزینه جراحی بینی در کرج

عوامل موثر بر هزینه جراحی بینی در کرج

  • میزان دستمزد جراح
  • میزان هزینه های بیمارستان و اتاق عمل
  • هزینه های داروهای مورد نیاز بعد از عمل
  • داشتن جراحی های همزمان مانند جراحی پولیپ بینی و …

جراحی بینی زیر 10 میلیون تومان در کرج

تا چندین سال گذشته که هزینه دستمزدهای بیمارستان بسیار پایین بود، جراحی بینی در کرج با مبلغ زیر 10 میلیون تومان انجام می‌شود. امروزه به دلیل پیشرفت تکنیک های جراحی و رسیدگی های بیشتر بیمارستان و تجهیزات پیشرفته تر اتاق عمل تا حدودی این میزان هزینه جراحی بینی در کرج با افزایش رو به رو بوده است. دکتر فرید عطار با هزینه های بسیار مناسب به عمل زیبایی بینی می‌پردازد و جالب است بدانید که نتیجه با کیفیت بالا بیشتر مد نظر ایشان است. شما می‌توانید نمونه کار های این پزشک را از گالری تصاویر سایت و یا اینستاگرام ایشان مشاهده نمایید.

همچنین توجه داشته باشید که اکنون، تنها افرادی برای جراحی بینی مبالغ بسیار کم دریافت می‌کنند که تجربه کافی نداشته باشند و یا رزیدنت باشند. بهتر است توجه کنید که جراحی بینی خود را توسط افراد و جراحان تازه کار انجام ندهید تا مجدد نیاز به عمل ترمیم بینی در کرج و یا اصلاح فرم بینی نداشته باشید. متاسفانه برخی از پزشکان برای جلب اعتماد کاندیدهای جراحی بینی در کرج، این عمل را با مبالغ کم نیز انجام می‌دهند.

عمل بینی ارزان در کرج

برخی از کاندیدای عمل زیبایی بینی بدون توجه به انتخاب یک جراح مناسب و با تجربه، فقط به دنبال یک مرکز و یا جراح بینی ارزان در کرج هستند که این عمل را برای آن ها انجام دهد. معمولا این نوع جراحی ها با عوارض بسیار ناخوشایند و بالایی همراه هستند و نارضایتی از ظاهر بینی را به همراه دارند. اکثریت افرادی که جراحی رینوپلاستی ارزان تر از حد معمول انجام داده اند، در تنفس خود دچار مشکل شده اند. حتی در مواردی می‌بینید که در نواحی زیر بینی و جای بخیه ها، اسکار و یا پوست اضافه باقی مانده است.

آیا نوع بینی در میزان هزینه عمل تاثیری دارد؟

نوع بینی برای برخی از پزشکان بر مقدار هزینه تاثیر دارد و برای برخی از پزشکان ممکن است که تاثیری نداشته باشد. گاهی هزینه جراحی بینی استخوانی در کرج با هزینه جراحی بینی گوشتی در کرج متفاوت است و مستلزم آن است که شما یک جلسه مشاوره پیش جراح برگزیده خود مراجعه داشته باشید. همچنین نوع بینی در جراحی ترمیمی بینی در کرج نیز ممکن است که بر مقدار هزین های جراحی ثانویه تاثیر گذار باشد.

آیا بیمه هزینه جراحی بینی را پرداخت می‌کند؟

بهتر است قبل از انجام این جراحی زیبایی رینوپلاستی از هر نوع بدانید که بیمه هیچگونه هزینه ای بابت جراحی زیبایی بینی پرداخت نمی‌کند. بیمه تنها هزینه ای را در برابر شکستگی های بینی در تصادفات و یا سوانح و … پرداخت می‌کند.

دکتر فرید عطار

دارای سابقه حدود بیش از 7000 جراحی بینی
گذراندن دوره تکمیلی راینولوژی در سنگاپور و انگلیس
بیش از 1000 جراحی آندوسکوپی سینوس و سایر جراحی های صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا