23 سپتامبر

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی : بینی ، برجسته ترین عضو صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد از این رو عمل بینی نسبت به دیگر جراحی های زیبایی صورت طرفداران بیشتری پیدا کرده است و سالانه افراد زیادی عمل زیبایی بینی را انجام می دهند.

جراحی بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی ، دارای طرفداران بسیار زیادی به خصوص در بین بانوان است.

کوچک بودن بینی ، قوس در پشت بینی ، تیغه نازک و سربالا بودن نوک بینی از ویژگی های فرم ظاهری بینی نیمه فانتزی است.

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

یکی از نکات بسیار مهم در جراحی زیبایی بینی ، میزان درجه بین لب بالا و نوک بینی می باشد ؛ با تغییر در این درجه می توان باعث تمایز مدل های بینی شد.

در مدل بینی نیمه فانتزی ، میزان درجه بین لب بالا و نوک بینی باید بین 95 الی 105 درجه باشد.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در جراحی بینی ، تناسب بینی با دیگر اعضا صورت می باشد بنابراین جراح بینی ، باید تسلط کافی بر علم زیبایی شناسی و ریاضی داشته باشد تا بتواند بین بینی و اجزا صورت تناسب برقرار کند.

جراحی بینی نیمه فانتزی

از دیگر نکات مهم در عمل بینی نیمه فانتزی ، تنفس بیماران می باشد ؛ به علت کوچک شدن بینی در عمل بینی نیمه فانتزی احتمال به وجود آمدن مشکل تنفسی برای آن ها وجود دارد بنابراین بیماران برای جلوگیری از این اتفاق باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند.

جراحی نیمه فانتزی و بینی طبیعی

بر خلاف بینی های نیمه فانتزی ، در بینی های طبیعی خبری از قوس و نوک سربالا بینی نمی باشد ، بینی های طبیعی علاوه بر حفظ ظاهر طبیعی خود بیش از اندازه نیز کوچک نمی شوند ؛ در واقع با انجام جراحی بینی طبیعی ، تنها ایرادات بینی برطرف شده و کمی نیز از سایز بینی کاسته می شود به طوری که مانع از دست دادن فرم طبیعی آن نشود.

جراحی بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی گوشتی

طبق مطالب گفته شده برای انجام جراحی بینی نیمه فانتزی ، باید تغییرات بسیاری را در بینی بیماران ایجاد کرد از این رو بینی های گوشتی به علت ایجاد تغییرات گسترده کاندید مناسبی برای عمل بینی نیمه فانتزی نمی باشند.

در بین انواع بینی ها ، بینی های استخوانی بهترین نتیجه را از جراحی بینی نیمه فانتزی دریافت می کنند.

بینی طبیعی بهتره یا نیمه فانتزی

سوال بسیاری از بیماران در این باره می باشد که بینی طبیعی بهتراست یا نیمه فانتزی ؟

در رابطه با این سوال باید بگوییم انتخاب کدام یک از مدل های بینی بستگی به سلیقه و نظر بیماران دارد.

درباره نویسنده

پاسخ

نه − 8 =

Call Now Button